GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skål 14555396
nr 1455 5396
Skål
Fredde Nelson. Signerad, daterad 04. Höjd: 18, diameter: 30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 mars 2022
kl 20:45:33
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr